Ceníky a způsob platby

Platné ceníky najdete v sekci ceníky. Platbu za naši činnost přijímáme ve většině případů předem. Přijímáme hotovost i platební karty, s většími subjekty lze vytvořit fakturační vztah. Ceny jsou odvozené od naší činnosti, ale nejsou nijak přehnané, nabízíme za naši kvalitu průměrnou cenu v Praze, cenu konkurence schopnou a přijatelnou, vztaženou na naše náklady, vnitřní a vnější ekonomické zátěže a čas.

Dodržujeme pravidlo, že slevy s výjimkou sazby pro invalidní občany, neposkytujeme. Volná tvorba cen, různé druhy slev, speciální akce a veškeré další umělé prostředky podchycení zájmu občanů o služby považujeme za neadekvátní vůči odpovědné práci. Komercionalizace takových služeb nebo extrémní rozdíly v cenách za služby, které mají být na území ČR poskytovány totožně, vedou vždy k domněnce, že není něco v pořádku. Bylo by to stejné jako v případě, že by pro různé lidi platili za určitých podmínek různé tresty a někde by třeba neplatili vůbec. My nabízíme jako odměnu za návštěvu a využití našeho potencionálu maximální možnou spokojenost zákazníků.

Objednání termínu kontroly SME a STK

Přestože se snažíme odbavit zákazníky vždy na počkání během pracovní doby, tedy bez objednání, doporučujeme termín vždy objednat, neboť je to jediná záruka včasného odbavení ve chvílích, kdy se sejde více práce najednou. Objednaný zákazník má přednost.

Ceník STK
Ceník STK doplňkový
Ceník SME

Kontakt

STK TÜV NORD Czech, s.r.o.
Skorkovská 1537
19800 Praha 14

Tel.:281 915 951

Tel.:281 916 100

Otevírací doba

Emise STK
Po - Pá 7:15 - 19:15 7:30 - 19:30
Sobota 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00