Pracoviště STK

Hlavní pracoviště je vybaveno schválenými přístroji od renomovaných značek, jako jsou MAHA, MOTEX a další, díky kterým je možné provádět technické prohlídky i kontroly vozidel s maximální přesností. Veškeré zařízení je pravidelně udržované a servisované, dvakrát ročně a při jakékoliv pochybnosti se u měřících přístrojů provádí metrologická zkouška. Kapacita STK je se čtyřmi kontrolními stanovišti schopná v běžném režimu s kompletním týmem zaměstnanců pojmout 100 až 120 vozidel na evidenční kontroly, kontroly dovezených vozidel, pravidelné technické prohlídky, dílčí kontroly, opakované prohlídky a jiné služby a to šest dní v týdnu s 11 hodinami nepřetržitého provozu.

Pracoviště SME

Díky dvěma nezávislým pracovištím jsme schopni měřit zákazníkům emise a to u téměř všech zážehových a vznětových motorů, systémů LPG a CNG a všech známých značek vozidel, která měření ze zákona každé dva roky podléhají. Tím jsou naše služby Měření Emisí v oblasti periodických prohlídek vozidel komplexní. O měření se starají kombinované přístroje BOSCH, využíváme softwarů pro sjednocení práce z více pracovišť v on-line módu, což naší práci urychluje.

Pracovníci SME a STK – personál

Náš pracovní personál čítá celkem 13 kvalifikovaných a odpovědných pracovníků, kteří mají nejen dlouhodobou praxi, ale umějí především svědomitě pracovat. Kolektiv byl od roku 2006 prakticky celý obměněn tak, aby byl nejen vyvážený, ale i co nejlepší a nejvšestrannější. Této tradici bychom byli rádi věrni i v budoucnu. Víme, že přístup každého našeho zaměstnance se odráží i ve spokojenosti zákazníků, tedy i k jejich další návštěvě u nás. A ač jsou návštěvy STK jakkoliv pro člověka nemilé a často končí i nějakou vážnou závadou, vždy je dobré přijet tam, kde jsou lidé normální a celkový dojem z návštěvy dané zákonem bude co nejpříjemnější.

Examples Of Thesis Statements For Argumentative Essays quizlet How To Write An Expository Essay For Middle School

Kontakt

STK TÜV NORD Czech, s.r.o.
Skorkovská 1537
19800 Praha 14

Tel.:281 915 951

Tel.:281 916 100

Otevírací doba

Emise STK
Po - Pá 7:15 - 19:15 7:30 - 19:30
Sobota 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00