Pracoviště STK

Hlavní pracoviště je vybaveno schválenými přístroji od renomovaných značek, jako jsou MAHA, MOTEX a další, díky kterým je možné provádět technické prohlídky i kontroly vozidel s maximální přesností. Veškeré zařízení je pravidelně udržované a servisované, dvakrát ročně a při jakékoliv pochybnosti se u měřících přístrojů provádí metrologická zkouška. Kapacita STK je se čtyřmi kontrolními stanovišti schopná v běžném režimu s kompletním týmem zaměstnanců pojmout 100 až 120 vozidel na evidenční kontroly, kontroly dovezených vozidel, pravidelné technické prohlídky, dílčí kontroly, opakované prohlídky a jiné služby a to šest dní v týdnu s 11 hodinami nepřetržitého provozu.

Pracoviště SME

Díky dvěma nezávislým pracovištím jsme schopni měřit zákazníkům emise a to u téměř všech zážehových a vznětových motorů, systémů LPG a CNG a všech známých značek vozidel, která měření ze zákona každé dva roky podléhají. Tím jsou naše služby Měření Emisí v oblasti periodických prohlídek vozidel komplexní. O měření se starají kombinované přístroje BOSCH, využíváme softwarů pro sjednocení práce z více pracovišť v on-line módu, což naší práci urychluje.

Pracovníci SME a STK – personál

Náš pracovní personál čítá celkem 13 kvalifikovaných a odpovědných pracovníků, kteří mají nejen dlouhodobou praxi, ale umějí především svědomitě pracovat. Kolektiv byl od roku 2006 prakticky celý obměněn tak, aby byl nejen vyvážený, ale i co nejlepší a nejvšestrannější. Této tradici bychom byli rádi věrni i v budoucnu. Víme, že přístup každého našeho zaměstnance se odráží i ve spokojenosti zákazníků, tedy i k jejich další návštěvě u nás. A ač jsou návštěvy STK jakkoliv pro člověka nemilé a často končí i nějakou vážnou závadou, vždy je dobré přijet tam, kde jsou lidé normální a celkový dojem z návštěvy dané zákonem bude co nejpříjemnější.

Kontakt

STK TÜV NORD Czech, s.r.o.
Skorkovská 1537
19800 Praha 14

Tel.:281 915 951

Tel.:281 916 100

Otevírací doba

Emise STK
Po - Pá 7:15 - 19:15 7:30 - 19:30
Sobota 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00